Ozonowanie

Dezynfekcja – ozonowanie pomieszczeń

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm przewozowych, wypożyczalni sprzętu sportowego, komisów, klubów sportowych, a także do placówek jak urzędy, szpitale, ośrodki zdrowia, żłobki, przedszkola, szkoły.

Zabieg ozonowania przeprowadzamy profesjonalnym sprzętem posiadającym wymagane certyfikaty i dopuszczenia do używania na terenie Unii Europejskiej (oznaczenie CE).

Ozonowaniu poddajemy :

 • MIESZKANIA I DOMY. Ozonowanie usuwa nieprzyjemne zapachy (np. dym tytoniowy, popożarowy, popowodziowy, zapachy odzwierzęce, zapachy chemiczne i inne) , niebezpieczne dla zdrowia alergeny, grzyby i ich zarodniki, pleśń, wirusy, bakterie oraz roztocza i ich odchody (polecane przy noworodkach, dzieciach i alergiach) oraz efekty uroczystości, gdzie zapach potraw zmieszany z dymem nikotynowym i potem pozostaje i niechętnie opuszcza nasz dom.
 • SAMOCHODY. Zabieg ozonowania usuwa wszelkiego rodzaju  nieprzyjemne zapachy z wnętrza samochodu. Ozonowanie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację (zaleca się przed ozonowaniem wymianę filtra kabinowego). Ozon wnika do wnętrza tapicerowanych siedzeń utleniając znajdujące się tam kolonie bakterii, które opierają się innym technikom prania i czyszczenia. Rezultatem jest świeże i czyste powietrze we wnętrzu pojazdu.
 • PIWNICE I STRYCHY. Pomieszczenia często zagrzybione i zatęchłe. Ozon niszczy zagrzybienia oraz usuwa smród stęchlizny, równocześnie dezynfekując wnętrza.
 • POMIESZCZENIA PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKÓW, czyli miejsca, w których dzieci są szczególnie narażone na infekcje. Wirusy i bakterie  przenoszone są przez przeziębione dzieci, ale też na zabawkach i urządzeniach , z którymi mają styczność.  Ozonowanie  jest pewną i bezpieczną metodą dezynfekcji , po której powietrze oraz wszystkie przedmioty w pomieszczeniu są odkażone. Ozonowaniu warto poddać  „miśki- pluszaki”  siedlisko nie tylko bakterii, ale przede wszystkim  roztoczy, często sprawcy alergii. Ta z kolei w przyszłości może być przyczyną astmy.
 • POKOJE HOTELOWE. Czas sprzątania pokoju i jego przygotowania dla nowego gościa jest skrócony dzięki wykorzystaniu generatora ozonu. Pokój pełen nieświeżego, zanieczyszczonego powietrza, często przesiąknięty dymem nikotynowym, można przemienić w świeży i pachnący w mniej niż 40 minut.
 • ŚRODKI TRANSPORTU. Ciężarówki, busy, autokary, taksówki i inne pojazdy. Zabieg usuwa całkowicie zapachy z wnętrza, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne pojazdów, a także odkażając i odświeżając tapicerkę.
 • GABINETY LEKARSKIE I KOSMETYCZNE, SPA, SIŁOWNIE, POCZEKALNIE I SZATNIE. Regularnie wykonywane usługi zapobiegają infekcjom i zakażeniom  oraz gwarantują usunięcie z nich  nieprzyjemnych zapachów.
 • JACHTY, PRZYCZEPY KEMPINGOWE, DOMKI LETNISKOWE. Ozonowanie odgrzybia, dezynfekuje, odświeża powietrze w pomieszczeniach.
 • SCHRONISKA DLA ZWIERZAT.  Ozonowanie umożliwia dezynfekcję, dezynsekcję kojców, usuwa nieprzyjemne zapachy. Zapobiega chorobom zakaźnym.
 • PALARNIE. Ozon w 100% likwiduje (a nie maskuje) zapach papierosów.
 • POMIESZCZENIA PO POŻARACH I ZALANIACH. Ozonowanie pogorzelisk w celu usunięcia zapachu spalenizny, skuteczność ~99% , ozonowanie niszczy rozwijające się po powodziach i zalaniach pleśnie i grzyby .
 • WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU SPORTOWEGO. Ozon odświeża i dezynfekuje sprzęt, usuwa nieprzyjemny zapach potu.

Ozonowanie jest niezawodną metoda oczyszczania powietrza, instalacji klimatyzacji, odgrzybiania pomieszczeń, a także dezynfekcji i dezynsekcji pomieszczeń. Ozon jest naturalny i bezpieczny.

ILE TO KOSZTUJE??

-Ozonowanie samochodu osobowego (wnętrze + odgrzybianie klimatyzacji) 40 zł za 30min
-ozonowanie samochodu ciężarowego (kabina tira)40 zł

Cena rynkowa ozonowania oscyluje w granicach 100 zł za godzinę pracy urządzenia.